הלוואה לשכירים

כשאלפי אנשים יוצאים לרחובות בגלל מחירי הקוטג', ועשרות אלפים מוחים על מחירי הדיור, המצב ברור. החיים עבור מעמד הביניים בישראל אינם פשוטים. שכירים רבים בישראל עובדים קשה, מרוויחים משכורת חודשית קבועה, ועדיין מגיעים לסוף החודש ומגלים שהם בקושי כיסו את כל ההוצאות ויותר מזה – שנוצר מינוס בבנק שרק גדל וגדל. לאדם שכיר עלול להיות קשה מאוד לכסות את כל ההוצאות של חיים ישראליים פשוטים.

בין תשלומי המיסים, החשבונות והמצרכים הבסיסים מי יכול לחלום היום על חופשה? על יציאה מהמינוס? שלא לדבר על טיפולים רפואיים בלתי צפויים, קנסות ושאר בלת"מים? החיים שלנו מלאים בחלומות גדולים, וגם חלומות קטנים – לקנות בית, לטוס לחו"ל, לתקן את המקרר סוף סוף. אך כשאנחנו מושיטים  את היד לכיס המצב תמיד זהה – הכסף פשוט לא שם. היינו רוצים שיהיה לנו את הכסף כאן ועכשיו, פשוט לצאת לחופשה, פשוט לקנות את הבית. בלי לחשוב יותר מדי ובלי להכנס לחובות.

לכן אנו מציעים הלוואה אטרקטיבית לשכירים. שכירים הם קהל היעד המבוקש ביותר אצל בנקים וחברות פיננסיות, כיוון שיש להם הכנסה חודשית קבועה ובטוחה. לכן, אנו שמחים לתת לכם הלוואה מיידית במזומן אטרקטיבית בתנאים נוחים שמתאימים לכם. ההלוואה מתאימה לכל מטרה ויכולה לעזור לכם לכסות חובות, לסגור את המינוס בבנק, לצאת לחופשה שתמיד רציתם או לשלם על טיפולי הרכב.

הריבית על ההלוואה לרוב תהיה נמוכה בהרבה מהריבית שאתם עלולים לשלם על המינוס שלכם, ולכן הלוואה היא דרך נהדרת לשכירים לצאת מחובות ולסגור את המינוס בבנק. בנוסף, הלוואה יכולה לעזור לכם לשבור לרגע את חיי השכיר הקבועים – עבודה קשה שמספיקה רק למה שצריך. אין סיבה שאתם לא תצאו לחופשה שתמיד רציתם, אין סיבה שלא תפנקו את עצמכם ואת אלו שאתם אוהבים פעם בכמה זמן. אנחנו כאן בשביל לעזור לכם להגשים את החלומות, בלי להכביד על הארנק לטווח הארוך.

את החזר ההלוואה ניתן לפרוש על פני פרק זמן ארוך, וכך לאפשר לכם להחזיר את הכסף בדרככם, בעזרת המשכורת החודשית הפשוטה שלכם, לכם ובני משפחתכם.